تبلیغات
Image Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ بارسلونا - بارسلونا – سلتیک: یک امتیاز تا صدر نشینی
welcome to fcbarcelona

بارسلونا – سلتیک: یک امتیاز تا صدر نشینی

چهارشنبه 20 آذر 1392 07:40 ب.ظ

نویسنده : مهدی علی محمدی
بارسا برای تثبیت صدر نشینی خود در گروه، تنها به یک امتیاز نیاز دارد. بارسا در حالی به مصاف سلتیک می رود که پیش از این صعود خود به دور بعد را مسجل کرده است.

بارسا برای صدرنشینی گروه H رقابت های لیگ قهرمانان، امشب در ورزشگاه نیو کمپ به مصاف سلتیک می رود. آخرین بازی بارسا در این رقابت ها به بازی مقابل آژاکس باز می گردد که بارسا در آن بازی متحمل شکست شد. امتیازات تیم ها پس از بازی هفته گذشته به این شرح است: بارسا 10 امتیاز، میلان 8 امتیاز، آژاکس 7 و سلتیک نیز 3 امتیاز.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

بنابراین، بارسا با هدایت تاتا مارتینو برای اینکه بتواند به عنوان سرگروه به دور بعد صعود کند تنها به یک امتیاز نیاز دارد. در غیر اینصورت میلان باید نتیجه ای به جز پیروزی برابر آژاکس کسب کند تا باز هم بارسا صدر نشین گروه باقی بماند.

1000 گل بین المللی

بارسا همچنین در بازی امشب به دنبال به ثمر رساندن هزارمین گل خود در رقابت های بین المللی است. آنها تا کنون 999 گل به ثبت رسانده اند که 487 گل در قابل همین رقابت ها به ثمر رسیده است.

این شانس وجود ندارد که مسی بتواند این گل را به ثمر برساند. مهاجم آرژانتینی بارسا، یکی از مصدومین پرتعداد بارسا محسوب می شود که در کنار دنی آلوس، والدس، دوس سانتوس و آفلای بازی امشب را از دست خواهد داد. علاوه بر مصدومین، سسک نیز به دلیل محرومیت به این بازی نخواهد رسید. خبر خوش این است که تیو به همراه ژاوی و اینیستا برای بازی امشب آماده شده اند. تاتا صبح امروز همه 20 بازیکن خود برای دیدار امشب را فراخواند و پس از آخرین تمرین تیم، دو نفر از این ترکیب کنار گذاشته خواهند شد.

حذف سلتیک از رقابت های لیگ قهرمانان

سلتیک در حالی به نیو کمپ می اید که از سرنوشت خویش آگاه است. آنها از رقابت های لیگ قهرمانان این فصل حذف شده اند و هم اکنون نیز امیدی برای صعود به لیگ اروپا ندارد. سرمربی سلتیک نیز نمی تواند در بازی امشب از فورست، روجیک و کایال استفاده کند.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -