تبلیغات
Image Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ بارسلونا - بارسلونا - پاریس سنت ژرمن: تعیین صعود کننده به نیمه نهایی
welcome to fcbarcelona

بارسلونا - پاریس سنت ژرمن: تعیین صعود کننده به نیمه نهایی

چهارشنبه 21 فروردین 1392 10:01 ب.ظ

نویسنده : مهدی علی محمدی
بارسا و پاریس سنت ژرمن ساعت 23:15 به وقت ایران در نیوکمپ مقابل یکدیگر صف آرایی می کنند. پویول و ماسکرانوی مصدوم به این بازی نخواهند رسید و حضور پدرو، آدریانو و مسی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

با فقط سه بازی مانده به فینال در ومبلی، بارسا و پاریس سنت ژرمن برای حضور یافتن در نیمه نهایی، امشب و در ورزشگاه نیوکمپ با یکدیگر رقابت می کنند. بارسا در خانه خود به دنبال اتمام کار ناتمام خود پس از کسب نتیجه 2-2 در پاریس است.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

شک و شبهه در مورد مصدومین

بارسا در حالی امشب راهی میدان می شود که دو رکن اصلی خط دفاعی خود - پویول و ماسکرانو - را در اختیار نخواهد داشت و همچنین حضور نا مشخص آدریانو، پدرو و مسی نیز به دلیل مصدومیت کار را برای آبی اناری ها دشوار تر می کند و کادر مربریگری باید در چالشی بزرگ، زوج مناسبی برای پیکه در خط دفاعی قرار دهند.

پیکه، آلبا، آدریانو و سانگ تنها یک کارت دیگر تا محرومیت فاصله دارند که در تیم پاریس سنت ژرمن نیز لاوتسی و تیاگو سیلوا نیز در همین وضعیت قرار دارند.

تلاش پاریس سنت ژرمن برای تکرار تاریخ

پاریس سنت ژرمن، به سهم خود با در اختیار داشتن تعدادی از بازیکنان سابق بارسا مانند ماکسول، ابراهیموویچ و موتا امیدوار است تا پس از فصل 1994-1995، برای بار دوم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه بیابد که در آن فصل موفق شده بودند تا بارسا را در یک چهارم نهایی پس از تساوی 1-1 در نیوکمپ، با نتیجه 2-1 در پاریس شکست دهند. با این همه، با نتیجه راضی کننده 2-2 در پاریس، می توان گفت که امشب، شب بارسا خواهد بود.
www.fcbarcelona.irدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -