تبلیغات
Image Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ بارسلونا - دعوت دل‌بوسكه از 9 بازیكن بارسا به تیم ملی اسپانیا
welcome to fcbarcelona

دعوت دل‌بوسكه از 9 بازیكن بارسا به تیم ملی اسپانیا

یکشنبه 27 اسفند 1391 01:12 ق.ظ

نویسنده : مهدی علی محمدی
دل بوسکه 9 نفر از تیم بارسلونا را به تیم ملی دعوت كرد. والدس، پیکه، آلبا، بوسكتس، ژاوی، اینیستا، سسک، پدرو و ویا بازیكنانی هستند كه به اردوی تیم ملی فراخوانده شده‌اند.


ویسنته دل بوسکه، عصر جمعه، اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی را برای بازیهای مقدماتی جام جهانی مقابل فنلاند و فرانسه منتشر کرد. طبق معمول، بارسلونا بیشترین نماینده را در لیست تیم ملی دارد. این بار هم 9 نفر از بازیکنان بارسا به نامهای والدس، پیکه، آلبا، سرجیو بوسکتس، اینیستا، سسک فابرگاس، پدرو، ویا و ژاوی به تیم ملی دعوت شدند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

ژاوی در حالی به تیم ملی دعوت شد که در حال حاضر از مصدومیت همسترینگ رنج می‌برد که همین مصدومیت باعث شده است که در بازی یکشنبه شب مقابل رایووایکانو غایب باشد.

بازی‌های 22 و 26 مارس

هر دو بازی اسپانیا در چهارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل است. بازی اول جمعه 22 مارس در خیخون مقابل تیم ملی فنلاند است که در حال حاضر در بین پنج تیم حاضر در این گروه رده آخر را در اختیار دارد. گرجستان با 3 امتیاز در رده چهارم و بلاروس با 4 امتیاز در رده سوم قرار دارد. دومین بازی که 26 مارس در پاریس برگزار می‌شود، برای مدافع عنوان قهرمانی نقش بسیار مهمی دارد. بعد از اینکه بازی رفت در ویسنته کالدرون 1-1 مساوی شد، اسپانیا برای باقی ماندن در صدر جدول این گروه باید یک نمایش قابل قبول در مقابل فرانسه ارائه دهد تا راه صعود به جام جهانی 2014 هموار شود. هر دو تیم با 7 امتیاز در صدر جدول گروه قرار دارند.

همچنین خاویر ماسکرانو و لئو مسی هم برای بازی‌های ملی دعوت شده اند. آرژانتین که در حال حاضر در صدر جدول منطقه آمریکای جنوبی قرار دارد، دو بازی در مقابل ونزوئلا و بولیوی دارد.
www.fcbarcelona.irدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -