تبلیغات
Image Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ بارسلونا - ژاوی به صعود و عبور از میلان خوشبین است
welcome to fcbarcelona

ژاوی به صعود و عبور از میلان خوشبین است

شنبه 5 اسفند 1391 10:10 ب.ظ

نویسنده : مهدی علی محمدی
ژاوی اقرار کرد که بارسا می بایست در نیمه دوم در سن سیرو محکم تر بازی می کرد. با وجود شکست 2-0 مقابل میلان، ژاوی هنوز به فرصت تیم برای صعود به دور یک چهارم نهایی خوش بین است. او احساس می کند که اگر این نسل طلایی یک اتفاق در کارنامه خود کم داشته باشد، آن یک بازگشت تاریخی و حماسی است.

ژاوی هرناندز حالت عمومی کمپ تیم را بعد از باخت 2-0 مقابل میلان در سن سیرو توصیف کرد. او در کنفرانس مطبوعاتی پنجشنبه گفت: «ما می دانستیم که بازی سختی خواهد بود. اما هنوز 90 دقیقه در نوکمپ مانده است و هر چیزی ممکن است. ما میتوانیم این کار را انجام دهیم». او همچنین اضافه کرد که: «ما نیاز داشتیم تا در نیمه دوم قوی تر بازی کنیم ... اشتباهات در لیگ قهرمانان اروپا گران تمام می شود».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

انتقاد از عملکرد تیمی

او درباره ی اشتباهات تیم در برابر میلان گفت: «ما قادر به استفاده از فضاهای ایجاد شده نبودیم. شاید بهتر بود شوت زنی از پشت محوطه را امتحان می کردیم ... باید با شناخت نحوه ی پخش شدن بازیکنان آنها در زمین، موقعیت ایجاد می کردیم ... لازم است این اشتباهات را تصحیح کنیم و به شدت تمرین کنیم تا از سد میلان بگذریم».

خوشبینی ژاوی

ستاره میانه میدان بارسلونا هنوز به بازی برگشت امیدوار است: «آنها از دستاوردشان به خوبی حفاظت کردند و این کار را حتی بیشتر از بازی رفت، در نوکمپ انجام خواهند داد. اما چیزی که این تیم در 4 سال گذشته بارها به آن دست یافته است، افتخارات تاریخی است. آن چیزی که ما به دنبال آن خواهیم بود، یک بازگشت حماسی است... ما مالکیت توپ را خواهیم داشت و زمین نیز در شرایطی عالی خواهد بود. بارسا به کنترل توپ با دست مانند آنچه در سن سیرو اتفاق افتاد نیاز نخواهد داشت. ما تغییر خواهیم کرد اما باید مراقب ضد حملات باشیم و برای هدفمان بجنگیم».

خبر بازگشت آبیدال

گذشته از بازی در برابر میلان در سن سیرو ، ژاوی همچنین در باره ی خبر بازگشت اریک آبیدال گفت: «این بهترین خبر سال است. امروز روز خوبی نبود . اما تماشای آبیدال در حال تمرین ، یک سرمشق برای ورزش و برای زندگی خواهد بود. این بهترین خبری است که ما می توانستیم داشته باشیم».
www.fcbarcelona.irدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -