تبلیغات
Image Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ بارسلونا - دنی آلوز:((بازیکنان کاملاً آگاهند که شکست جزئی از حرفه فوتبال است))
welcome to fcbarcelona

دنی آلوز:((بازیکنان کاملاً آگاهند که شکست جزئی از حرفه فوتبال است))

شنبه 21 بهمن 1391 06:47 ب.ظ

نویسنده : مهدی علی محمدی
مدافع برزیلی بارسا اعلام کرد که بارسا برای اینکه بتواند برای پیروزی رقابت کند، بسیار تلاش کرده است و به همین سبب او از رویارویی با میلان و رئال مادرید هیجان زده است.

آلوز گفت: «پیروزی عادت خیلی خوبی است و بارسا در برخورد با پیروزی، تلاش کردن و شکست خوردن برخورد مناسبی دارد». از دید او بهترین لحظه بازیگریش در بارسا، زمانی بود که در نیمه نهایی جام حذفی سال گذشته مقابل رئال گلزنی کرد.

http://www.tarafdari.com/uploads/news/cb9f0334a5231dde373e442530095c5ba712a54a.jpg?v=6
دنی آلوز بیان کرد که برای بازی های پیش رو مقابل میلان در لیگ قهرمانان و بازی با رئال مادرید در جام حذفی اسپانیا بسیار هیجان زده است. این مدافع بعد از ظهر امروز در شبکه اجتماعی گوگل پلاس به هواداران بارسلونا ابراز داشت: «این دو بازی از بازی های مورد علاقه ما هستند. ما برای این بازی ها مدتها تلاش کرده ایم. بازی های مهمی در پیش رو هستند و تلاش ما بر این است که بارسا را به جایی که استحقاقش را دارد برسانیم».

بارسا در برخورد با پیروزی و شکست گرایش درستی دارد

دنی آلوز به بیان این مطلب رسید که بازیکنان کاملاً آگاهند که پیروزی و شکست جزئی از حرفه فوتبال هستند. این باشگاه راههای پیروزی و تساوی و شکست را به خوبی می شناسد. او در جواب این که چطور پس از بسیاری از پیروزی ها و مقام هایی که با این باشگاه کاتالانی کسب کردید، انگیزه خود را حفظ می کنید گفت: «پیروزی عادت خیلی خوبی است. شکست پس از این تعداد پیروزی هایی که ما داشته اییم، دردناک و ویرانگر است».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

بهترین لحظات بعنوان یک آبی اناری


اعضای شبکه اجتماعی گوگل پلاس که با دنی آلوز در ارتباطند، مایلند بدانند که بهترین لحظات او از زمانی که به بارسا آمده چه بوده است. این مدافع برزیلی تصریح کرد: «به ثمر رساندن دومین گل مقابل رئال مادرید در بازی برگشت جام حذفی در سال گذشته بهترین لحظه از زمان حضورش در بارسا بوده است». آن گل نتیجه را معین کرد و بارسا به نیمه نهایی آن دوره از رقابت ها صعود کرد.
www.fcbarcelona.irدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -