تبلیغات
Image Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ بارسلونا - بارسلونا 1-والنسیا 1-ادامه صدرنشینی بی رقیب
welcome to fcbarcelona

بارسلونا 1-والنسیا 1-ادامه صدرنشینی بی رقیب

پنجشنبه 19 بهمن 1391 03:01 ب.ظ

نویسنده : مهدی علی محمدی
مستایا هرگز مکان آسانی برای امتیاز گرفتن نبوده است، شب گذشته صدرنشینان لیگ توانستند تساوی ارزشمندی در آن دریافت کنند؛ این در حالی بود که پس از گل تساوی بارسا از روی نقطه پنالتی توسط مسی، موقعیت های بسیار کمی بر روی هر دو دروازه به وجود آمد.

این تساوی پایان هفته ای سخت برای بارسا را رقم زد؛ که در آن تیم در دو بازی خارج سخت خارج از خانه، شکست نخورده باقی ماند؛ همچنین پس از این هفته، برتری بارسا نسبت به رئال مادرید، تیم سوم جدول، به 16 امتیاز رسید.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

موقعیت های اندک

این دیدار از ابتدا سخت شروع شد؛ والنسیا بازی را در حالی آغاز کرد که به طور مداوم سعی در گرفتن توپ از بارسا و بر هم زدن تمرکز آنها در کنترل توپ داشت. این تاکتیک نتیجه داد و هیچ کدام از دو تیم نتوانستند در ابتدا موقعیت مناسبی به دست بیاورند و در نتیجه گوایتا و والدس تنها شاهد فشار متمرکز بازی در میانه زمین بودند.

موقعیت برای بانخا و مسی

اولین موقعیت واقعی والنسیا در دقیقه 33 به دست آمد؛ پس از اینکه دفاع مناسبی مقابل سانتر ژائو پریرا صورت نگرفت، بانگا از این شرایط استفاده کرد و گل اول والنسیا را به ثمر رساند. این بازیکن پرتغالی دقایقی بعد، در گل تساوی بارسا نیز نقش داشت؛ وی با خطا بر روی پدرو در محوطه جریمه، این موقعیت را در اختیار بارسا قرار داد. مسی بدون هیچ مشکلی این توپ را درون دروازه حریف قرار داد تا پیش از پایان نیمه اول، نتیجه را به ت
ساوی بکشاند.

www.fcbarcelona.irدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -