تبلیغات
Image Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ بارسلونا - نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا : پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل سویا
welcome to fcbarcelona

نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا : پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل سویا

جمعه 13 بهمن 1391 05:00 ب.ظ

نویسنده : مهدی علی محمدی

اتلتیکو مادرید در دور رفت نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا با نتیجه دو بر یک از سد میهمانش، سویا گذشت.

اتلتیکو مادرید

دور رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا با انجام یک دیدار به پایان رسید که در آن اتلتیکو مادرید موفق شد با نتیجه دو بر یک از سد سویا بگذرد.

به گزارش ایسنا،در این دیدار پر برخورد که در ورزشگاه خانگی اتلتیکو مادرید برگزار شد جدال دو تیم در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم در دقیقه 48 امیر اسپاییج مدافع بوسنیایی سویا با کارت قرمز داور از بازی اخراج شد تا کار برای تیمش سخت شود.

با ده نفره شدن سویا شاگردان دیگو سیمئونه فشار خود را بر روی دروازه حریف بیشتر کردند و موفق شدند در دقیقه 50 گل نخست خود را توسط دیگو کاستا از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند.

5 دقیقه بعد این بار داور برای سویا اعلام ضربه پنالتی کرد و دیگو گودین مدافع اتلتیکو مادرید را هم از بازی اخراج کرد تا دو تیم ده نفره شوند.آلوارو نگردو پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و موفق شد آن را به گل تبدیل کند و بازی را به تساوی بکشاند اما این پایان کار نبود و در دقیقه 71 باردیگر داور برای اتلتیکو مادرید اعلام ضربه پنالتی کرد و کاستا آن را به گل تبدیل کرد.

در دقیقه 85 فرناندو ناوارو مدافع سویا کارت زرد دوم خود را دریافت کرد و از بازی اخراج شد. در ادامه دو تیم فرصت های داشتند اما توپی از خط دروازها عبور نکرد و بازی با همین نتیجه به پاین رسید.

بازی برگشت دو تیم چهارشنبه 27 فوریه در ورزشگاه خانگی سویا برگزار می شود.

www.varzesh3.comدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -