تبلیغات
Image Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ بارسلونا - ال کلاسیکو از نگاهی دیگر(بارسلونا 1 رئال مادرید 1 نوار گلزنی رونالدو و مسی قیچی شد )
welcome to fcbarcelona

ال کلاسیکو از نگاهی دیگر(بارسلونا 1 رئال مادرید 1 نوار گلزنی رونالدو و مسی قیچی شد )

پنجشنبه 12 بهمن 1391 07:32 ب.ظ

نویسنده : مهدی علی محمدی
ال‌کلاسیکو جذاب دیگری با تساوی به پایان رسید. این بار در نیمه‌نهایی جام حذفی.

ال کلاسیکو برنده نداشت: رئال مادرید 1 - بارسلونا 1 (گزارش لحظه به لحظه)

بارسلونا در این بازی توانست از حریف پیش بیفتد اما رئال مادرید در دقیقه 81 کار را به تساوی کشاند تا امیدوار به بازی برگشت باشد. نکته جالب این دیدار این بود که لیونل مسی و کریس رونالدو گلی نزدند اما در هر حال بازی فوق‌العاده زیبا بود.

 مادرید ایکر کاسیاس و په‌په را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و سرخیو راموس، فابیو کوئنترائو و آنخل دی‌ماریا هم محروم بودند. در بارسلونا طبق معمول جام حذفی خوسه پینتو در دروازه قرار گرفته بود. تیتو ویلانووا هم دوباره غایب بود و یوردی رورا هدایت بارسا را در اختیار داشت.

بازی با حملات رئال آغاز شد و در همان دقیقه 1 بود که رونالدو پشت محوطه جریمه بارسا سرنگون شد و جرارد پیکه روی این خطا اخطار گرفت. رونالدو ضربه را زد و پینتو آن را گرفت.

بارسا به‌تدریج بازی را در دست گرفت و در دقیقه 25 بود که چابی ارناندس روی یک ضربه ایستگاهی توپ را به تیر دروازه حریف کوبید؛ در حالی که دیه‌گو لوپس هم نتوانسته بود توپ را بگیرد.

سپس ریکاردو کاروالیو پاس رو به عقب اشتباهی به لوپس داد که مسی آن را دزدید و به چابی سپرد. ضربه چابی را رافائل واران از روی خط برگرداند.

مادرید نیمه دوم را هم با فشار آغاز کرد اما این بار در دقیقه 50 از حریف عقب افتاد. خوسه کایخون توپ را به شکل ضعیفی برگرداند. توپ به مسی رسید و او هم آن را به سسک فابرگاس سپرد تا او به شکل سرضرب گل بزند. کایخون در این صحنه در موقعیتی نزدیک به خط عرضی زمین آفساید را پر کرده بود!

مسی هم می توانست موقعیتی عالی داشته باشد که داور به اشتباه آفساید او را اعلام کرد.

رونالدو در دقایق بعدی روی سانتر عالی اسین نتوانست ضربه سر خوبی بزند وگرنه او بود و دروازه خالی بارسا.

هر دو تیم موقعیت‌هایی عالی داشتند که البته فرصت‌های بارسا بیشتر و خطرناک‌تر بود که یوردی آلبا، فابرگاس و دنی آلوز آنها را هدر دادند. به ویژه فابرگاس که فرصتی تک به تک و عالی را از دست داد. در این سو هم تکل عالی پیکه یک بار مانع گل‌زنی رونالدو شد.

در نهایت سانتر عالی مسعود اوزیل در دقیقه 81 با ضربه سر تماشایی واران از نزدیکی نقطه پنالتی همراه شد تا بازی با تساوی به پایان برسد و نبردی دیدنی در بازی برگشت ببینیم. یوردی آلبا هم در دقایق پایانی موقعیتی عالی داشت که دروازه بان حریف آن را به خوبی گرفت.
www.goal.comدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -