تبلیغات
Image Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ بارسلونا - درس «بازی جوانمردانه» پویول به پیکه
welcome to fcbarcelona

درس «بازی جوانمردانه» پویول به پیکه

پنجشنبه 12 بهمن 1391 07:28 ب.ظ

نویسنده : مهدی علی محمدی

در جریان بازی 4شنبه شب ال کلاسیکو پویول درس جوانمردی را به پیکه، هم تیمی جوانش آموخت

Lionel Messi, Carles Puyol - FC Barcelona

در دقیقه 65 بازی 4شنبه شب رئال مادرید و بارسلونا در دور رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری بود که جرارد پیکه درس بزرگی را از هم تیمی اش آموخت.

وقتی کریستیانو رونالدو با بهره گیری از پاس طلایی اوزیل ضربه ای تماشایی را روانه دروازه بارسا کرد، پیکه درتلاش برای مهار این توپ روی زمین افتاد. او چند ثانیه ای روی زمین افتاده بود، چون که شانه اش درد گرفته بود. پیکه در حالی که داشت از روی زمین بلند می شد، فندکی که یکی از هواداران از جایگاه به داخل زمین پرتاب کرده بود را برداشت تا به داور مسابقه نشان دهد ولی در همین لحظه پویول از راه رسید ودست پیکه را کشید تا مانع از این کار شود.

پویول این حرکت پیکه را نپسندیده بود و از هم تیمی جوانش خواست تا فندک را به داور نشان ندهد. هرچند که در پایان این بازی کلوس گومس داور مسابقه این رفتار نادرست هواداران را در گزارشش اعلام کرد:« هواداران حاضر در پشت یکی از دروازه ها در جریان بازی یک فندک را به داخل زمین پرت کردند که البته هیچ آسیبی به هیچ یک از بازیکنان حاضر در زمین وارد نکرد.»

این اولین باری نیست که پویول چنین رفتارهای جوانمردانه ای نشان داده. در روز 29 آوریل و وقتی بارسلونا 7-0 مقابل رایووایه کانو به پیروزی رسید، تیاگو آلکانتارا و آلوس پنجمین گل بارسا به نحوی جشن گرفتند که از نظر بعضی ها توهین و تحقیر تیم حریف معنا می داد و پویول بلافاصله درهمین لحظه از هم تیمی هایش خواست تا این رقص رو به هواداران رایو را متوقف کنند

www.goal.com

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -