تبلیغات
Image Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ بارسلونا - ژاوی تا 2016 آبی اناری می پوشد...
welcome to fcbarcelona

ژاوی تا 2016 آبی اناری می پوشد...

سه شنبه 10 بهمن 1391 10:59 ب.ظ

نویسنده : مهدی علی محمدی
ژاوی قرارداد خود را تا سال 2016 تمدید کرد.

هافبک بارسا با تمدید قرارداد خود تا 30 ژوئن 2016 در باشگاه می ماند.

ژاوی بعد از تمدید قرارداد خود در بعد از ظهر امروز، تا 30 ژوئن 2016 برای باشگاه بارسلونا بازی خواهد کرد. ساندرو راسل رئیس باشگاه، جوزپ ماریا، نایب رییس و آندونی زوبیزارتا، مدیر ورزشی باشگاه در مراسم تمدید قرارداد حضور داشتند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

هافبک کاتالانی که جمعه به 33 سالگی رسید، قرارداد خود را تا دو سال دیگر تمدید کرد. قرارداد قبلی این بازیکن تا 30 ژوئن 2014 اعتبار داشت. ژاوی و پویول که ظرف هفته گذشته قراردادشان را با باشگاه تمدید کردند، آخرین بازیکنانی هستند که آینده خود را به بارسلونا تقدیم کردند.

اینجا جایی بود که می خواستم باشم

ژاوی با 659 بازی رسمی برای بارسلونا به بازیکنی ویژه برای بارسلونا تبدیل شده است. او بعد از تمدید قرارداد خود گفت: «امروز روز بخصوصی است زیرا بدین معنی است که سالهای بیشتری را در بارسلونا سپری خواهم کرد و این جایی بود که می خواستم باشم. انتخاب اولم همیشه ماندن در اینجا بود. باشگاه سعی خود را کرده است و من بسیار خوشحالم». ژاوی از پاسخ به اینکه چه زمان بازنشسته خواهد شد، طفره رفت ولی به این موضوع اشاره کرد که از بازی کردن برای بارسلونا در سالهای پیش رو هیجان زده است. وی افزود: «می دانم که این موضوع چقدر مبرم است، ولی می خواهم سالهای بیشتری در بارسا بمانم».

او در جواب اینکه وقتی کفشهایتان را بیاویزید چه کسی می تواند جای شما بازی کند، گفت: «بازیکنان زیادی هستند که می توانند در پست من بازی کنند و همچنین نشان داده اند که می توانند این کار را انجام دهند. بارسلونا می تواند به عملکرد خود در غیاب من هم ادامه دهد».

نیمه نهایی جام حذفی برابر رئال مادرید

ژاوی همچنین در مورد رویارویی با رئال در جام حذفی گفت:
«ما هیجان زده و مشتاق هستیم. می خواهیم که به فینال برسیم و این مطلب که در مقابل رئال قرار می گیریم، انگیزه بیشتری به ما می دهد. تلاش می کنیم تا ارزشها، بازی، و فلسفه خود را به اثبات برسانیم. به مادرید می رویم و تلاش می کنیم که پیروز شویم. با توجه به بازی برگشت در خانه، سعی ما بر این است که تا جایی که ممکن است بیشتر گل بزنیم».
WWW.FCBARCELONA.IRدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 10 بهمن 1391 11:19 ب.ظ