تبلیغات
Image Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/ بارسلونا - بارسلونا - کوردوبا : جام حذفی اسپانیا
welcome to fcbarcelona

بارسلونا - کوردوبا : جام حذفی اسپانیا

جمعه 22 دی 1391 12:40 ق.ظ

نویسنده : مهدی علی محمدی

بارسلونا در حالی از دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری در نوکمپ به میزبانی کوردوبا می رود که دور رفت را با پیروزی ارزشمند 2-0 در خانه حریف به پایان رساند.

پس از گذشت تنها یک هفته از موفقیت فوق العاده لیونل مسی( در کسب توپ طلای اروپا برای چهارمین بار متوالی ) بارسلونا از دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری به دیدار کوردوبا خواهد رفت در حالی که کاتالان ها موفق شدند دور رفت را با یک پیروزی ارزشمند 2-0 سپری کنند.

لیونل مسی دوشنبه شب موفق شد با پشت سر گذاشتن آندرس اینیستا و کریستیانو رونالدو برای چهارمین بار متوالی توپ طلای اروپا را کسب کند.
هر چند که بارسلونا نمی تواند زمانی که در ورزشکاه نوکمپ به میزبانی تیم دسته دومی اسپانیا می رود  به این موفقیت ستاره آرژانتینی خود تکیه کند اما با توجه به پیروزی ارزشمند 2-0 دور رفت  که به لطف دو گل مسی که در خانه کوردوبا بدست آمد حالا کاتالان ها از شانس بسیار بالایی برای رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری برخوردار هستند.

از طرفی تیتو ویلانوا سرمربی بارسلونا نمی تواند پنجشنبه شب تیمش را در رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها همراهی کند چرا که او به درمان دنبال بیماری که دارد به دیدار یک متخصص در نیویورک رفته اما کاتالان ها می توانند پس از دو هفته تعطیلات زمستانی با تمام قوا و تیمی کامل به مصاف حریف دسته دومی خود بروند.

http://barcaandchelsea.mihanblog.com/post/3001دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -